46948. Einar Mielby: Baggaards parti

Olie på lærred, sign. Mielby og dateret 46, 61 x 70 cm.

Varenr. 46948

13 September 2017 19:52

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms