46773. Shoichi Hasegawa (1929-): Mondes Imaginaires

Litografi, rammemål 82 x 70 cm. Sign. 55/119

Varenr. 46773

13 September 2017 19:52

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms