46475. Buster Bruun (f. 1929): Landskab

Olie på masonit. Sign. Buster 1/77. 50 x 51 cm. Monteret på plade med ramme.

Varenr. 46475

13 September 2017 19:53

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms