46938. Richard Mortensen (1910-1993), Komposition

Litografi. Rammemål: 53 x 71 cm, sign. Richard Mortensen 1953 4/20

Varenr. 46938

13 September 2017 19:54

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 1.100 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

250371.100 DKK2017-09-13 19:52
158751.000 DKK2017-09-13 19:51
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms