47411. Leif Sylvester (f. 1940): Figur

Farvelitografi. Sign. Sylvester 14/170. Lysmål 17 x 16 cm

Varenr 47411

13 September 2017 19:54

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 800 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

25178800 DKK2017-09-13 12:43
15083750 DKK2017-09-08 15:16
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms