47412. Leif Sylvester (f. 1940): Figur

Farvelitografi. Sign. Sylvester 14/170. Lysmål 17 x 16 cm

Varenr. 47412

13 September 2017 19:55

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 800 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

25178800 DKK2017-09-13 14:13
15083750 DKK2017-09-08 15:17
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms