47590. Cort Jacobsen (1911-1967): Ildebrand

Olie på masonit. Sign. Cort Jacobsen. 20 x 12,5 cm

Varenr. 47590

13 September 2017 19:56

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 400 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 800 DKK

16222400 DKK2017-09-08 15:10
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms