46614. Dragkiste/skrivemøbel i mahogni

Lige front med fire skuffer, næstøverste skuffe indrettet som skriveplade med nedklappelig front og små indvendige skuffer. Bronzebeslag.
19. årh.
B. 108, D. 60, H. 106 cm
Brugsslitage

Varenr. 46614

13 September 2017 20:06

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 600 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 2200 DKK

22244600 DKK2017-09-10 00:13
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms