47082. Charles Eames: Skrivebordsstol, model EA 337

Armlæn og fempasfod af stål. På hjul. Sæde og ryg af brunt læder. Vippefunktion.
Alm. brugsslitage, greb til justering af højde mangler.

Varenr. 47082

20 September 2017 19:35

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 3.000 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 4000-6000 DKK

242793.000 DKK2017-09-20 18:27
160862.800 DKK2017-09-20 12:51
 2.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms