47494. Ubekendt russisk kunstner: Leende figurer

Olie på lærred. Sign. utydeligt. 30 x 22 cm

Varenr. 47494

20 September 2017 20:32

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 2.600 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

189082.600 DKK2017-09-20 20:29
3402.400 DKK2017-09-20 19:44
56431.900 DKK2017-09-20 09:40
203271.600 DKK2017-09-19 22:31
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms