47494. Ubekendt russisk kunstner: Leende figurer

Olie på lærred. Sign. utydeligt. 30 x 22 cm

Varenr 47494

20 September 2017 20:32

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 2.600 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

189082.600 DKK2017-09-20 20:29
3402.400 DKK2017-09-20 19:44
56431.900 DKK2017-09-20 09:40
203271.600 DKK2017-09-19 22:31
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms