46780. Carl Schwenn (1888-1973): Landskab med kvinde på vej

Olie på lærred, 58 x 74 cm. sign. Carl Schwenn

Varenr. 46780

20 September 2017 20:33

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 300 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 600 DKK

23750300 DKK2017-09-13 17:28
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms