47415. Ubekendt: Baggård med vogn og tønder

Olie på lærred. Sign. HB 48. 65 x 50 cm

Varenr. 47415

20 September 2017 20:33

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms