47612. Albert Naur (1889-1973): Tulipan i vase

Olie på lærred, 70 x 86 cm. Sign. A. Naur

Varenr. 47612

20 September 2017 20:33

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 700 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

TDOMAIN700 DKK2017-09-20 15:16
340700 DKK2017-09-20 19:45
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms