47613. D. Jelstrup: Portræt

Olie på lærred, 70 x 100 cm. Sign. bagside D. Jelstrup

Varenr. 47613

20 September 2017 20:34

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms