46401. Svend Aage Thauscher (1911-1989): Bypartier (2)

To malerier: Bypartier med figurer.
Olie på lærred monteret på pap 35 x 47,5 cm, sign. SAAT 82 og olie på lærred, sign. SAAT 77 (?) 47 x 67 cm

Varenr. 46401

20 September 2017 20:34

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 300 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

23754300 DKK2017-09-20 12:54
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms