47493. Ubekendt russisk kunstner: Svampe i en kurv

Olie på lærred. Sign. på bagsiden. 14,5 x 23 cm.

Varenr 47493

20 September 2017 20:36

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 1.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

189081.000 DKK2017-09-15 16:29
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms