47493. Ubekendt russisk kunstner: Svampe i en kurv

Olie på lærred. Sign. på bagsiden. 14,5 x 23 cm.

Varenr. 47493

20 September 2017 20:36

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.000 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

189081.000 DKK2017-09-15 16:29
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms