47586. Harald Pryn: Forårsdag ved Ellebæk Å

Sign. Harald Pryn. Betegnet på blændrammen "Ellebæk 51". Olie på lærred. 33 x 42 cm

Varenr. 47586

20 September 2017 20:37

Vurdering 1500-2000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms