47588. Elias Pedersen: Både i stille vand. Gilleleje

Olie på lærred, sign. EPedersen. 45 x 48 cm

Varenr. 47588

20 September 2017 20:38

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms