47635. Diverse kobberstik og litografier (8)

Topografiske motiver. I forgyldte rammer. Frederiksdal, Lyngby, Ledreborg, Sorgenfri, Sølyst, Toldboden, Frederiksborg og La Sorbonne. Rammemål ca. 18 x 22 cm til 28 x 34 cm (en ramme mangler glas)

Varenr. 47635

20 September 2017 20:39

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms