45647. C. Høyrup: Ræv i vinterlandskab

Olie på lærred, 66 x 100 cm, Sign. C. Høyrup

Varenr 45647

20 September 2017 20:39

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 350 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

25212350 DKK2017-09-20 20:14
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms