46486. Ubekendt: Landskab og gadeparti

Landskabet utydeligt sign. Begge olie på lærred på pap. 20 x 18 og 18 x 28,5 cm

Varenr. 46486

20 September 2017 20:39

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms