44667. Ubekendt kunstner: Kvindeportræt

Kvinde med opsat hår set i profil. Olie på lærred. 54 x 42 cm. Sign. utydl.

Varenr. 44667

20 September 2017 20:41

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK33.00 DKK 750 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

SSJK750 DKK2017-09-13 13:54
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms