44667. Ubekendt kunstner: Kvindeportræt

Kvinde med opsat hår set i profil. Olie på lærred. 54 x 42 cm. Sign. utydl.

Varenr. 44667

20 September 2017 20:41

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 750 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

SSJK750 DKK2017-09-13 13:54
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms