47667. Ubekendt kunstner: To fiskere stager afsted i hyttefad

Olie på lærred, 26 x 37 cm. Sign. AS. 87. Ramme: Hofforgylder W. J. Mogensen

Varenr. 47667

20 September 2017 20:42

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 750 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

22244750 DKK2017-09-18 19:42
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms