47682. Ubekendt kunstner: Gammel kvinde ved sin grøntsagsbod

Akvarel, 26,5 x 21,5 cm. Sign. Silvio .........1879

Varenr 47682

20 September 2017 20:43

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 1.500 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

SSJK1.500 DKK2017-09-20 12:24
251861.400 DKK2017-09-16 22:13
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms