47684. Ubekendt kunstner: Ung mand iført paryk ved sit skrivebord

Olie på metalplade. 19,5 x 16,5 cm. Usign.

Varenr 47684

20 September 2017 20:47

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK 2.000 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

X3ETNC2.000 DKK2017-09-20 20:44
183531.900 DKK2017-09-20 20:45
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms