47147. Ubekendt kunstner, 19. årh.: Portræt af herre i gul vest

Brystportræt af herre i sort jakke og gul vest på baggrund af himmel og skyer. Antagelig Frankrig ca. 1820. Olie på lærred. 62 x 48 cm.

Restaureret

Varenr. 47147

20 September 2017 20:45

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms