47686. Ubekendt kunstner: Ung nøgen kvinde med buket i den ene hånd svinger sig i line

Olie på plade, 17 x 13 cm. Usign.

Varenr 47686

20 September 2017 20:46

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 1.800 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

222441.800 DKK2017-09-18 19:44
163031.700 DKK2017-09-17 18:14
251901.400 DKK2017-09-17 19:56
BB23231.200 DKK2017-09-17 10:58
THUNBERGIA1.100 DKK2017-09-17 02:30
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms