47585. Henry Heerup (1907-1993): "Englen og Narren"

Litografi i farver. Sign. Heerup "Englen og Narren". Lysmål 44 x 55 cm

Varenr. 47585

20 September 2017 19:47

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK 850 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

4165850 DKK2017-09-20 17:00
15713800 DKK2017-09-20 14:41
STEPHEN650 DKK2017-09-14 14:48
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms