46407. Ubekendt kunstner: Komposition med siddende kvinde

Olie på lærred. Usigneret. 152 x 102 cm

Varenr 46407

20 September 2017 19:48

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 600 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

340600 DKK2017-09-20 19:38
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms