46407. Ubekendt kunstner: Komposition med siddende kvinde

Olie på lærred. Usigneret. 152 x 102 cm

Varenr 46407

20 September 2017 19:48

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 600 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

340600 DKK2017-09-20 19:38
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms