46777. Marcell (1911-1985): Stol

Olie på lærred, 78 x 67 cm. Sign. Marcell 44

Varenr. 46777

20 September 2017 19:48

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 500 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2017-09-20 19:39
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms