46777. Marcell (1911-1985): Stol

Olie på lærred, 78 x 67 cm. Sign. Marcell 44

Varenr 46777

20 September 2017 19:48

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 500 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2017-09-20 19:39
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms