46779. Herold G. Kristensen (1930-): Komposition

Olie på lærred. Sign. for- og bagside Herold G. Kristensen, bagside 1969. Rammemål 66,5 x 66,5 cm

Varenr. 46779

20 September 2017 19:49

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.100 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

8121.100 DKK2017-09-20 19:45
3401.000 DKK2017-09-20 19:40
4165850 DKK2017-09-20 17:58
18373650 DKK2017-09-13 18:44
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms