47284. Jarne Gissel; "Stevns Klint"

Olie på lærred. 72 x 80 cm. Sign. JG

Varenr. 47284

20 September 2017 19:49

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 900 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

20206900 DKK2017-09-20 18:49
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms