47414. Knud Kristensen (1915-1991): Aften ved havet. Foraar

Olie på lærred. Sign. Knud Kristensen og på bagsiden dateret 1960. 60 x 70 cm

Varenr. 47414

20 September 2017 19:49

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 950 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

25188950 DKK2017-09-20 19:16
340900 DKK2017-09-20 19:41
9945550 DKK2017-09-20 18:43
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms