46781. Herman Stilling (1925-1996): Røde bjerge

Olie på lærred, 73 x 93 cm. Sign. bagside Herman Stilling 1964 (afskalninger)

Varenr. 46781

20 September 2017 19:50

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 850 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

20562850 DKK2017-09-18 06:45
340800 DKK2017-09-20 19:41
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms