46781. Herman Stilling (1925-1996): Røde bjerge

Olie på lærred, 73 x 93 cm. Sign. bagside Herman Stilling 1964 (afskalninger)

Varenr 46781

20 September 2017 19:50

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK 850 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

20562850 DKK2017-09-18 06:45
340800 DKK2017-09-20 19:41
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms