47500. Clifford Wright (1919-1999): Bjerglandskab 9, komposition

Olie på lærred, signeret og med titel på bagsiden. 30 x 40 cm

Varenr. 47500

20 September 2017 19:50

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 300 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 600 DKK

18373300 DKK2017-09-13 18:47
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms