47413. Jens Birkemose (f. 1943): Komposition, litografi

Lysmål 49 x 37 cm. Sign. J: Birkemose 2/350

Varenr. 47413

20 September 2017 19:51

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 325 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 800 DKK

19013325 DKK2017-09-20 19:47
25205300 DKK2017-09-20 13:31
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms