45935. Ubekendt antagelig fransk kunstner: To akvareller

Kystlandskab, betegnet Bidart 1955 og signeret utydeligt samt vej i månelys, sign. utydeligt. Monteret i samme ramme, bladmål hhv. 21,5 x 27 og 13,5 x 20 cm

Varenr. 45935

20 September 2017 19:55

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms