47029. Dansk barok dragkiste af eg,

ligeknækket front med fire skuffer, cabriole forben. 18. årh. H. 113. B. 120. D. 60 cm.
Proveniens: Dansk adelslægt.

Varenr. 47029

20 September 2017 19:59

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 2.000 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

165832.000 DKK2017-09-18 17:39
190451.900 DKK2017-09-16 22:43
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms