45808. Johan Behrens (1904-1967): Harpespiller

Olie på lærred på plade. Sign. Johan Behrens 1930. Skitse til udsmykning af trappen i Stærekassen, det Kgl. Teaters Nye scene.
59 x 81 cm

Varenr. 45808

27 September 2017 20:25

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms