46943. Ubekendt kunstner: Interiør

Åbnet dør og rokokostol, olie på lærred. Utydelig sign. 25 x 20 cm.

Varenr. 46943

27 September 2017 20:28

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms