47134. Ubekendt maler: Parti fra Helsingør med møllen og Kronborg

Utydeligt signeret. Olie på lærred. 60 x 85 cm

Restaureret, lærred dubleret.

Varenr. 47134

27 September 2017 20:29

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 350 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

19355350 DKK2017-09-20 19:07
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms