45238. Clara Ostenfeld: Opstilling og frise, akvarel

Opstilling med kaktus, frugter mm. samt blomsterfrise i buet ramme. Begge akvarel på papir, opstillingen signeret Clara Ostenfeld 13-11-16
42 x 47 og 27 x 55 cm
Opstillingen med folder i papir

Varenr. 45238

27 September 2017 20:31

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 300 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25245300 DKK2017-09-27 20:04
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms