46687. Kai E. Christensen (1927-2012): Komposition - Aftentur

Olie på plade. 56 x 60 cm, sign. KEC

Varenr. 46687

27 September 2017 20:32

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms