46589. N. Alling: Almueinteriør

Olie på lærred, 37 x 41 cm, sign. N. Alling

Varenr. 46589

27 September 2017 20:32

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms