46592. Heribert Bahndorf (1877-1947): Vinterskov

Olie på lærred, 47 x 61 cm, sign. H. Bahndorf 1929

Varenr. 46592

27 September 2017 20:33

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms