47757. Albert Kongsbak: Sommerlandskab med græssende dyr

Olie på lærred. Sign. A. Kongsbak. 78 x 107 cm

Ældre reparation øverst på lærred

Varenr. 47757

27 September 2017 20:34

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms