47614. Ubekendt kunstner: Sti langs sø

Olie på lærred, 20,5 x 41 cm. Sign. og dateret utydeligt

Varenr. 47614

27 September 2017 20:34

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms