47615. Ubekendt kunstner: Skovparti

Olie på plade, 25 x 34 cm. Sign. utydeligt

Varenr. 47615

27 September 2017 20:35

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms