47634. Farvelitografier: Skamlingsbanke og Augustenborg Slot

Ens forgyldte rammer. Indvendig mål 30 x 37 cm.

Varenr. 47634

27 September 2017 20:35

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms