47641. Ubekendt hollandsk (?) kunstner: I skrivestuen

Olie på plade. 20 x 14,5 cm. Usign.

Varenr. 47641

27 September 2017 20:36

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms